Piret Pärn
Reach-U
13681909_1386162071399478_87240491_o
Reach-U ettevõttes mängib inglise keel olulist rolli. Meie kliendid asuvad üle maailma erinevates riikides ja peamine suhtlus nendega toimub just inglise keeles.  Suur osa dokumentatsioonist ja igapäevastest ülesannetest on samuti inglise keeles.

Seepärast otsustasime, et soovime kõigile oma ettevõtte töötajatele võimaldada inglise keele õpet. Usume, et oma keeleoskuste arendamine on ühteaegu oluline nii B2 kui ka C2 tasemele – võimalus iganädalaselt inglise keeles rääkida ja oma sõnavara suurendada ei jookse ühelgi tasemel mööda külgi maha. Otsustasime oma koostööd alustada Studio Linguaga ja oleme oma otsusega väga rahul.

Koolituskava erinevatele keeleastmetele on olnud väga huvitav ja ka korraldusliku poole pealt on kõik alati sujunud. Lisaks kvaliteetsele keeleõppele saime aga palju rohkem, kui algselt lootsime – keeletunnid on osutunud väga oluliseks meeskonnaürituseks. Sisuliselt iga nädal saavad kokku erinevates projektides ja meeskondades töötavad inimesed, kes õpivad keele kõrval ka üksteist tundma. Paljud töötajad peavad keeleõpet üheks nädala motiveerivaimaks ja positiivsemaks sündmuseks, seda kindlasti ka meie toreda ja kaasahaarava õpetaja pärast.

Nende ja veel mitmete muude põhjuste pärast valiti inglise keele tundide alustamine meie ettevõtte üheks aasta teoks.

Lisa kommentaar


Emaili ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgiga *

Blogi