Hoia oma aega ja töötajaid. Tuleme Sinu kontorisse kohapeale, Sinule ja Su töötajatele sobival ajal ja õpetame just seda keelt, mida Sina vajad.

Õppekava paneme kokku vastavalt ettevõtte spetsiifikale, huvidele ning õppe eesmärgile. Sisu valmib koostöös õpetaja ning õpilastega, et tagada efektiivseim keeleõpe.

Koos õppimine motiveerib nii Sind kui ka Sinu töötajaid ja mis põhiline: hoiate aega kokku keelekursustele sõitmiseks.

Ühe akadeemilise tunni hind kujuneb vastavalt keeleõppe tasemele, mahule ja koolituse asukohale. Antud tasu sisaldab nii õpetaja ettevalmistusaega, õpilaste keeletaseme testimist,  kesklinna piires transporti ning õpet gruppidele, mis on kuni 8 inimese suurused.

Kursuse maht oleneb Sinu soovidest, kuid soovitatav maht on alates 40 akadeemilist tundi. Kui eesmärgiks on võtta lühikursus, mille jooksul keskendutakse ühele keeleelemendile, siis võib kursuse maht olla ka lühem. Näiteks tööalane kirjavahetus (meilide koostamine, vastamine), small-talk vms.

Oleme eelnevalt koolitanud meditsiinitöötajaid, hambaarste, arste, klienditeenindajaid, hotellitöötajaid, piirivalvureid, ehitusinsenere ja paljude teiste erialade esindajaid.

Kõikide kursuste puhul tegeleb teiega personaalne projektijuht, kes haldab kogu kursuse kulgemist ning viib jooksvalt sisse muudatused, mis vajalikud.

Pakume järgmisi keeli: eesti, inglise, soome, rootsi, vene, prantsuse, hispaania, itaalia, saksa, norra, jaapani, portugali.

Tutvu meie õpetajatega veebiajakirja La Dolce Lingua vahendusel, mille leiad meie blogist ning ka Issuu lehelt.

Võta meiega ühendust ning vastame rõõmuga su küsimustele!

Laura Põldvere
laura.poldvere@studiolingua.ee
+372 53 422 188

Martina Põldvere
martina@studiolingua.ee
+522 00 99

In-house keeleõpe

 

Lisa kommentaar


Emaili ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgiga *

Blogi