Meie tiimiga ühines selle aasta sügisel turundusvõlur Triin, kes on pannud Tallinna kontori rõõmust rõkkama. Enne mõnusat ja vaikset pühadeaega jagas Triin põgusalt oma aastalõpu mõtteid ning plaane uueks aastaks! Plaane, mis ei jää ainult plaanideks, vaid mis lähevad päriselt täide! 

1. Mis oli sinu jaoks selle aasta kõige maitsvam toiduelamus? 

Olen aastaid sõitnud mööda Murastest ja seal on alati silma jäänud üks eriliselt armas pisike majake, millel silt Mummi Trahter. Ühel toredal õhtul oma kaasaga otsisime kohta, kus kiirelt einestada ja vestelda – siis meenus mulle see koht. Võib – olla on asi mälestustes, võib-olla ka lumesajus, mis tookord just tuli, aga astudes sinna pisikesse trahterisse tundsin erilist soojust ja seda, et ma olen oodatud. Leidsin menüüst soovitud lõhe, mille ka tellisin. Olen alati olnud silmadega sööja ja see ports oli vapustavalt suur ja sätitud kalakujulisele taldrikule. See nägi nii isuäratav välja ja toodi ka väga kiirelt lauda, päris ausalt. Selle maitse oli just täpselt see, mida ootasin ning mida kindlasti tahaks veel. Nüüd oleme seal korduvalt käinud ning tänaseni julgen kiita ka teistele, kes tahavad vaikset ja mõnusat kohta kodusema söögiga.

Triin Zjabrikov

Triin Zjabrikov

2. Mõni kingisoovitus.. 

Kingitused mulle meeldivad ja eriti need, milles on näha, et kinkija teeb seda südamest ja on õppinud mind tundma. Viimased aastad on üha rohkem näha, kuidas inimestel on kiire ja nad on närvilisemad kui kunagi varem. Minu soovitus oleks sel aastal kinkida oma kõige armsamatele just nimelt AEGA! Lülitage kõikjalt välja meedia ja kinkige siiralt oma kvaliteetaega ja tehke midagi koos midagi põnevat. Küpsetage, meisterdage, mängige lauamänge, õppige  midagi uut – nt. igas maailma keeles ütlema inimestele häid pühi ja avaldama armastust!

3. Kas sul on uueks aastaks ka mõni lubadus? Midagi, mida tahaksid paremini teha.. plaani võtta.. 

Iga aastaga saab aina selgemaks mulle, et elame ainult 1 kord. Olen võtnud endale plaaniks muutuda järjest paremaks. Ja alati saab teha midagi paremini – see on areng ja kui inimene enam ei arene, siis kahjuks saab tema aeg otsa. Kindlasti on sellest mõttest saanud minu jaoks ka  eesmärk kogeda igal aastal midagi uut, millest jäävad mälestused! Tahaksin õppida tantsima salsat ja vajalik oleks õppida ära nii mõnigi keel, et tööalaselt olla veel kvaliteetsem ja ka lastele selles osas eeskujuks.

lumi

4. Mida uut õppisid sel aastal? 

Sel aastal sai mulle selgeks, et miski ei ole jääv ja tõsi on see, et kõik tuleb täpselt õigel ajal ja ei ole vaja enne tragöödiat teha, sest sellega võib asja ära rikkuda. Pean rohkem õppima elama olevikus! Uued olukorrad võivad olla vahel hirmutavad, aga kui võtad ikkagi selle väljakutse vastu ning pingutad ja saad hakkama, siis see tunne on hindamatu! Ja kui mõelda, et oleks hirmu tõttu nii mõnigi kord EI öelnud oleks ma olnud puhta rumal 😀

5. Mis on sinu jõulusoov? 

Jõulusoov on mul suur! Kuna minu meelest võiks olla detsember kuulutatud rahukuuks maailmas, siis minu jõulusoov oleks, et inimesed võiks õppida olema empaatilisemad. Õpetage oma lastele armastust ja ausust, kinkige oma aega ja rääkige traditsioonidest ja looge neid ise juurde, meisterdage koos maitsev õhtusöök ning nautige seda jõuluõhtul koos. Naerge, õppige jutustama ja ärge laske võimendatud meediat oma koju. Maailmale oleks minu soov öelda, et õppige rääkima ja otsige koos lahendusi kui miski vaevab  – mitte ärge kuulutage sõda! 😀

rahu

Lisa kommentaar


Emaili ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgiga *

Blogi