pare 2 pare IMG_1719

5Processed with Moldiv10  IMG_3671Häcker köögidProcessed with Moldiv Processed with Moldiv Processed with Moldiv

Sel kevadel on meil olnud tõeliselt suur rõõm saada uusi tutvusi erinevatelt messidelt & konverentsidelt. Hea Teeninduse konverentsil pakkusime osalejatele saada osa meie tiimiüritusest ”Vead on Head” ning Tartu HT Päeval rääkisid meie õpetajad efektiivsest keeleõppest nii inglise kui ka vene keele puhul.

Eelmisel nädalavahetusel vurasime Pärnusse, kus saime mõtteid vahetada PARE konverentsi personalijuhtidega ning sel kolmapäeval innustasime inimesi keelt õppida sekretäride ja juhiabide mess-konverentsil Viru Konverentsikeskuses.

Aprilli vitamiinikombo lõpetab mess Interjöör 2015 Eesti Näitustes, kus oleme tegemas   koostööd juba teist aastat järjest Häcker köökidega. Tõelist innustust on meile jaganud Häcker köökide Ülo Bärendsohn, kes teab, et interjöör ei ole ainult sisustusesemed, vaid ka inimesed ise. Ja seda kõike on tunda tema tegemistest ja ka tema tiimist õhkub soojust ja rõõmu! Kombo kultuurist ja keeleõppest põimus kahe Eesti parima koka Jaak Hiibuse ja Lauri Tomingase hõrgutistega, mida nad valmistasid täna ja valmistavad ka homme Häckeri laval. Kirsiks tordil olid Vein ja Gurmee suurepärane veinivalik.

Täname omalt poolt kõiki, kes meid inspireerisid! Koostöö teiega oli meeli ergutav ning mõtteid raputav!

Kui Sinuni ei ole veel jõudnud kevadine energiavoog & tunned, et keeleõpe ei ole Sinu jaoks.. siis on aeg ümber mõelda!

Albert Einstein on öelnud:

I have no special talent. I am only passionately curious.

Lisa kommentaar


Emaili ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgiga *

Blogi