SL 3

Tiimiüritused ”Kuhjaga inspiratsiooni”

 

Meeletu kunstitund Madis Liplapiga

Kui sulle öelda – kuule, lähme JOONISTAMA VÕI MAALIMA – siis sa vastad, et
ei mina küll ei oska ja mul pole annet jne jne …. Meie vastame –  MEIL
ON METOODIKAD! andke meile või jänesed – kõik käivad lõpuks Itaalias
joonistamas ja stuudiotes maalimas …. PANE ENNAST PROOVILE!

Keel & Köök

Õhtuse ürituse raames pakume võimalust osa saada vastava kultuuri toidust, keelest ja muusikast. Koos toitu nautides pakutakse teile vastava kultuuri elavat muusikat ja õpetatakse lugema võõrkeelset menüüd.

Jalutuskäik improvisatsiooni radadel

Nii mõnigi kord, kui idee tundub kehva, andes sellele enesekindluse ja mõtteselguse saab halvast hoopis miski suurepärane. Paneme improvisatsiooni praktikasse. Kasutades enda häält ja keha, hakkame looma muusikat, mis sünnib kohapeal ning ei vaja mitte mingisugust ettevalmistust.

10 põnevat fakti/mõtet/teemat Jaapani kohta

Maarja Yano raamat Minu Tōkyō on üks põnevamaid leide Minu raamatute sarjast, manades väge selgelt silme ette maailma kõige suurema linna tänavad ja möllu. Antud loeng annab mõnusa ülevaate teemadest, mis panevad Euroopa kultuuriruumiga harjunud inimesed jahmuma või siis lennupileteid broneerima.

Eesti läbi inglase silmade = kas me oleme nii erinevad?

Ajakirjanik, blogipidaja ja inglise keele õpetaja Stuart Garlick on elanud juba aastaid Eestis ning õppinud tundma põhjamaalaste hingeelu. Ta igatseb Inglismaa tormist merd, et tegeleda surfamisega ja ka õiget hommikusööki – rasvased peekoniviilud, muna, tõeliselt rasvased vorstid.

Samas ta teab, et ei kuskilt mujalt leia ta paremaid sõpru kui Eestist, sest kui sa midagi just eriliselt kehva ei tee, siis on siit leitud sõpra väga keeruline kaotada. Lisaks kahe kultuuriruumi võrdlusele pööratakse tähelepanu inglise keele eripärale, dialektidele jne.

Võta meiega ühendust ning paneme kokku just nimelt Sulle sobiva programmi!

 

 

Lisa kommentaar


Emaili ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgiga *

Blogi